(424) 238 98 93
iletisim@elmaryazilim.com
TEKNOLOJİ KULLANMAK " ZAMANDAN VE PARADAN KAZANMAKTIR"EL TERMİNALİ VE MOBİL YAZICILAR İLE  ZAMAN KAZANINSICAK SATIŞ PROGRAMI İLE SATIŞLARINIZ DAHA KOLAY
Duyurular
Saha Satış Programı
Saha Satış Programı sektöründe hızlı çözümler üretiyoruz.
OKİ ML 1120 Mobil Yazıcı Stoklarda
OKİ ML 1120 Mobil Yazıcı Stoklarımızda
Sıcak Satış Programı İle Bol Kazanç
Toptancılarımız kullanacakları sıcak satış programı ile bol para kazanabilecekler.
Andorid Mobil Satış Sahaya İndi
Android mobil saha satış programımız sahalara indi.
Mobil Satış Programı

Mobil  Satış Otomasyonu   - 

Ofis ortamı dışında yapılan her tülü satış, tahsilat, teklif, sipariş, fatura, cari işlemeleri, çek ve senet işlemeleri, banka işlemlerinin yapıldığı sunucu bilgisayar ile online bağlantı sağlanan  el terminalleri ile işlem yapılan ve mobil yazıcılar ile doküman çıkartılan sürekli seyahat halindeki personelin yapmış olduğu otomasyon sistemine Mobil  Satış Otomasyonu  kullanımı veya Otomasyonu   denir.

Mobil  Satış Otomasyonu  Neden kullanılır?

                Hızla gelişen pazarda daha fazla müşteriye ulaşarak daha fazla ürün satmak, müşteriye teklif sunmak, müşteriden hızlı sipariş toplamak, müşteriden tahsilat yapmak için Mobil  Satış programına ihtiyaç vardır.  Mobil  Satış programını kullanan personel,  yer ve mekana sabit kalmadan araç ile seyahat halinde  programsal  bütün ihtiyaçlarını karşılayabilir.

 

Mobil  Satış Otomasyonu  İçin Gerekli Ürünler?

                Mobil  Satış yapa bilmek için öncelikle bir online çalışabilecek bir programa ihtiyaç vardır. (Elmar Ticari Plus  programı bu ihtiyacınız için tasarlanmıştır) Mobil  Satış programını kullanabilmeniz için GPRS ‘li yani gsm hattı takılabilen bir el terminaline ihtiyaç vardır.  Müşteriye doküman vermek için araç içinde kullanılan veya sırtınızda taşıyabileceğiniz  bluetooht                 nokta vuruşlu yazıcı veya bluetooht fiş yazıcıya  ihtiyaç vardır. Tabi bunun yanı başında Mobil  Satış yapabilmek için araca ihtiyacınız vardır. Bunları kullanımını sağlamak için işini seven personele ihtiyaç vardır. 5 unsurun bir araya gelmesi ile firmanızın Mobil  Satış programını kullanmış olursunuz.

 

Mobil  Satış Programının Avantajları  Nelerdir?

                Mobil  Satış Otomasyonu  kullanan firmalar aynı anda yüzlerce noktaya ve yüzlerce müşteriye ulaşma şansına sahip olurlar. Müşteriye yerinde ürün satma , teklif verme, sipariş alma ve fatura verme imkanı vardır.  Mobil  Satış programını kullanan personel yanında bulunan el terminali ile firmanın kullanmış olduğu programa online bağlanarak anlık olarak bütün işlemlerini yapmış olur.  Müşterinin siparişlerinin merkeze anlık ulaşması aynı saat ve aynı gün için müşterinin ihtiyacının karşılanması sağlanacağından müşteri memnuniyet daha fazla olacaktır. Firmanın satış ciroları daha fazla olmuş olacaktır.  Mobil  Satış Otomasyonu   firmalar için ek kazan kapılanın açılmasını sağlayacağından, pazarlamacıların, toptancıların, balıkçıların, dağıtıcıların  Mobil  Satış Otomasyonu   kullanmaları kendi menfaatlerinedir.

 

Mobil  Satış Otomasyonu   Kazanç Demektir.

Mobil  Satış Otomasyonu   başlangıçta maliyetli gibi görünse de  kısa zamanda parasını çıkarmakta, firmayı kâra geçirmektedir. Kullanım kolaylığı ve rahatlığı ile personelin sevkle çalışmasını sağlamakta, online çalışma özelliği ile depo, muhasebe vb alandaki birimlere rahatlık sağlayarak işlerin hızla yürümesini sağlamaktadır. Mobil  Satış programını kullanarak kısa zamanda kârını net olarak görmüş olacaksınız.

Mobil  Satış Programını Nasıl Satın Alabilirsiniz?

Yıllardır Mobil  Satış programları üzerine altyapı çalışmalarını yürüten ve yeni nesil yazılım sistemleri üzerinde çalışmalarını devam ettiren Elmar Yazılım’da  Mobil  Satış programını  satın alabilirsiniz. Sürekli destek ekibi ile sizlerin her türlü sıkıntılarınıza uzaktan bağlantı veya güncellemeler ile sizlere destek veriyor.  Elmar Yazılımın Mobil  Satış programcılığı alanındaki yazılımları ile sizlerde işletmenizin hesap kitaplarını, stok takibini, cari takibi ve tahsilatlarınızı, fatura ve doküman çıktılarını rahatlıkla yapabilirsiniz. İhtiyacınız dahilinde Mobil  Satış programına eklemeler yapılarak sürekli çözüm üreterek sizlere tam destek vermektedir.

İletişim Bilgileri
Saha Satış Otomasyonu

Saha satış programı, sıcak satış programı, mobil satış programı
Telefonlarımız

Tel: (424) 238 98 93
Fax:
Gsm: (533) 395 40 50

Sosyal Paylaşım

Adres

Gazi Cad. No: 53 Kat: 2 - 4 Elazığ
Site Bağlantıları

Anasayfa
İletişim
Copyright © 2014 - Site Haritası